Офіційна підтримка 2016

 

Високоповажні організатори, учасники  і гості V ювілейної Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму щиро вітаю вас із відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму. Медичний туризм представляє на світовій арені широкий потенціал нашої держави і сприяє міжнародній взаємодії та співпраці фахівців цієї індустрії.

 

Україна займає вигідне географічне положення, а тому за своїм потенціалом для розвитку туристичного та курортно-рекреаційного бізнесу має унікальні рекреаційні ресурси, сильні традиції і потужну школу медичних фахівців. Це поєднання привертає увагу туристів зі всього світу, які відвідують Україну з метою отримання широкого спектру медичної допомоги та супутніх послуг.

 

Сьогодні наша держава зацікавлена у розвитку вітчизняного медичного туризму. Саме тому, Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму всебічно підтримує проведення Міжнародної виставки медичного туризму.

 

Виставка сприяє підвищенню обізнаності відвідувачів, гостей держави про високий професійний рівень медичних послуг в Україні та за кордоном, ламає бар’єри, що виникають у потенційних пацієнтів, які вирішують подорожувати до іноземних країн або приїжджати до України.

 

Насичена ділова програма заходу дозволяє знайти нових партнерів, налагодити бізнес-контакти, ознайомитися з тенденціями розвитку лікувально-оздоровчого туризму.

 

Бажаю всім продуктивної роботи на виставці, цікавих пропозицій та нових можливостей!

А.Л. Палатний

Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї,
молодіжної політики, спорту та туризму


Шановні учасники виставки!

Дозвольте мені від імені Посольства Республіки Болгарія в Україні та від себе особисто привітати вас з відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!

 

Болгарія та Україна є близькими, дружніми країнами, які з’єднані між собою історично і культурно та мають близькі звичаї і традиції, схожий менталітет.

 

Болгарія є сучасним туристичним напрямом, пропонує багато можливостей для цілорічного відпочинку та оздоровлення, які можна поєднувати з цікавими ознайомчими культурно-історичними турами. На своїй невеликій території Болгарія має все – сонце, море, гори, мінеральні джерела, природу, сліди семи цивілізацій, давні святилища, багату культуру.

 

Болгарія є однією з найбагатших країн у Європі за кількістю цілющих і мінеральних джерел і має велике різноманіття термальних мінеральних вод і грязьових відкладень. Традиція використання цілющої сили мінеральних джерел на нашій землі датовані найдавнішими часами. Вона бере початок з фракійців, які мешкали на наших землях і їх вважали чудовими цілителями.

 

У Болгарiї є найгарячiші джерела в Європі, як приклад гейзер мінеральної води «Сапарева лазня» з температурою 101,4 градуси. Налiчуючи близько 800 джерел, у Болгарії зустрічаються всі види мінеральних вод.

 

Наша країна займає одне з перших місць у світі за своїм розмаїттям лікувальних трав. Мінеральнi води Болгарiї здавна відомі цілющими властивостями, які дарують здоров`я і красу. Болгарія пропонує широкий вибір SPA і бальнеологічних курортів, де всі гості зможуть відпочити, розслабитися, підняти тонус і зарядитися енергією.

 

Бажаю всім учасникам і гостям здоров’я, плідної співпраці та конструктивного діалогу.

 

Красімір Мінчев

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні


Шановні організатори, учасники і колеги!

Дозвольте мені привітати вас з відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo.

 

Словенія розташована в самому серці Європи, де Альпи зустрічаються з Адріатичним морем, а Паннонська рівнина зустрічається з плато Карст. Природа щедро обдарувала нашу територію термальними і мінеральними водами.

 

Словенія має 87 природних джерел термальних вод, що допомагають людям зберегти здоров'я і добре самопочуття протягом багатьох століть. Серед основних туристичних визначних пам'яток є 15 великих природних курортів, які пропонують гостям насолодитися не тільки цілющими водами, а також низкою інших природних ресурсів.

 

Розвиваючи туризм, Словенія докладає всі зусилля для того, щоб країна приваблювала прихильників зеленого, активного і здорового туризму.

 

Словенія також високо цінує українських гостей. Я переконаний, що українські туристи будуть також почуватись добре в близькій з культурної і мовної точки зору країні, яка має прекрасний клімат, якісний сервіс і розумні ціни.

 

Бажаю успішного проведення заходу організаторам, конструктивної роботи і нових контактів з учасниками.

Наташа Прах

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні


Дорогі учасники, друзі, колеги та організатори!

Дозвольте мені від імені Посольства Словацької Республіки в Україні та від себе особисто привітати Вас з відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo.

 

Словаччина близька Україні не тільки територіально. Наші країни пов'язує історія, схожість менталітетів, спорідненість мов, колорит звичаїв, народних традицій.

 

Словаччина - виняткова країна. Вона може Вам здатися чарівною і вишуканою завдяки своїм розмірам, і, разом з тим, - незліченному природному і культурному багатству.

 

Наша країна славиться своїми мінеральними джерелами, чисельність яких становить близько 1300. На базі цих джерел виникли курорти міжнародного значення, де лікують хвороби опорно-рухового апарату, травлення, дихальних шляхів, нервової системи, алергічні захворювання та багато інших. Курорти Словаччини можуть пишатися своєю історією, що бере початок з часів глибокого середньовіччя.

 

Курорти, комплекси SPA&Wellness в Словаччині - це відмінна можливість відновити фізичну форму, поправити здоров'я.

 

Приїжджайте до нас і самі переконаєтеся в розмаїтті Словаччини, отримаєте незабутні враження від відвідування наших курортів і в повній мірі відчуєте гостинність та привітність господарів.

 

V Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo є актуальним і необхідним заходом, який сприяє розвитку медичного туризму між нашими країнами - це платформа, що надає можливості отримання високоякісних медичних послуг в Україні та за її межами, а сам медичний туризм - це стиль життя сучасної людини.

 

Бажаю всім здоров'я, плідної співпраці та конструктивного діалогу.

Юрай Сівачек 

Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні


 

Шановні учасники, гості та організатори!

Дозвольте мені від імені Посольства Угорщини в Україні та від себе особисто привітати вас із відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.

 

Угорщина бере участь у цьому професійному заході практично від початку його проведення, залучаючи до роботи на своєму національному стенді принципово нових експонентів. Якщо кілька років поспіль лікування та оздоровлення в Угорщині представляли переважно бальнеологічні готелі та туристичні компанії, то цього року свої пропозиції привезли в Україну і два оператори медичного туризму. Це компанії Euromed International та Euromedic Tourism і серед їх партнерів відомі клініки університетів Будапешта, Дебрецена, Печа, інші знані лікарні, нові медичні центри, такі, як Duna Medical Center.

 

Потреба українців у якісних медичних послугах зростає, і серед напрямків виїзного медичного туризму Угорщина посідає гідне місце. Українські «мандрівники по здоров’я» їдуть до нашої країни по нейрохірургічні й ортопедичні втручання, народжувати та, навіть, робити щеплення. А надзвичайно багаті запаси термальних лікувальних вод, численні бальнеологічні, кліматичні, спелео-курорти забезпе чують не тільки ефективну реабілітацію, а й чудовий відпочинок та загальне оздоровлення.

 

Саме лікувально-оздоровчий туризм виявився найменш вразливим до теперішньої української кризи: на тлі загального зниження туристичного потоку з України, у бальнеологічних готелях Угорщини термін перебування українців і у 2015 році продовжував зростати.

 

Ми розглядаємо виставку Healthcare Travel Expo, як чудову можливість представляти медицину та рекреаційні ресурси Угорщини, створену високопрофесійною, надійною та креативною командою організаторів. Не сумніваємося, що проведення цієї виставки і участь у ній Угорщини слугуватиме якнайкращому піклуванню про здоров’я українців.

 

З побажаннями успішної роботи на виставці та щирою повагою.

Ерно Кешкень

Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні


 

Шановні учасники, гості та організатори!

Дозвольте мені від імені Відділу розвитку торговельного обміну Посольства Італії в Києві (ІЧЕ - Агентство з зовнішньої торгівлі Італії) та від себе особисто привітати Вас з відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!

 

Італія є важливим торговельним партнером України. У 2015 році вона посіла сьоме місце серед країн світу за обсягом зовнішньоторговельного обороту товарами з Україною та 10 місце за обсягами інвестицій серед 123 країн-інвесторів.

 

Приємно відзначити, що на українському медичному ринку Італія є одним з найбільших європейських постачальників cтоматологічного обладнання, ортопедичних пристроїв та спеціальних меблів. Але італійські виробники мають можливість запропонувати також інші товари.

 

Галузь виробництва медичної техніки в Італії відзначається широким асортиментом продукції, впровадженням численних наукових та технічних інновацій. А італійська фармацевтична промисловість за обсягами виробництва є другою в Європі, як в абсолютних величинах, так і у розрахунку на душу населення. При цьому більш ніж 70% виробленої продукції постачається на зовнішні ринки.

 

Вироби фармацевтичної промисловості є однією з основних товарних позицій у двосторонній торгівлі між нашими країнами. У 2015 році Італія експортувала до України фармацевтичну продукцію на суму 48,8 млн. доларів, що складає 6,9% від загального обсягу експортних поставок з Італії до України.

 

Сподіваюсь, що торговельно-економічні відносини між нашими державами й надалі будуть зміцнюватися у всіх секторах медичної сфери, включаючи туризм.

 

Італія, яка є одним з найбільших осередків медичного туризму у світі з проведення пластичних операцій та пересадки волосся, пропонує широкий вибір медичних послуг.

 

Бажаю організаторам успішного проведення заходу, а учасникам конструктивної роботи та налагодження нових контактів.

Алессандро Джербіно

Директор

Відділ розвитку торговельного обміну Посольства Італії в Києві

ІЧЕ - Агентство з зовнішньої торгівлі Італії


 

Шановні учасники виставки!

Від імені Кореї, вітаємо з проведенням V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, оскільки індустрія медичного туризму активно розвивається. Доходи від медичного туризму на світовому ринку у 2015 році зафіксовані у розмірі більше 100 мільярдів доларів, і буде, як очікується, сягати 150 мільярдів доларів у 2016 році.

 

Україна має великий потенціал медичного туризму завдяки незайманим лісам і прекрасним людським ресурсам.

 

Нещодавно два корейських східних лікаря самостійно відвідали природні лісові курорти в Карпатах і Вінницькій області.

 

Лікарі дійшли висновку, що курорти мають конкурентні переваги для залучення корейських медичних туристів, і вони планують з туристичним агентством запросити корейських пацієнтів до України.

 

Якщо інформація про виставку буде поширена серед корейських східних лікарів, тоді учасників і відвідувачів виставки з Кореї буде більше, що сприятиме розвитку медичного туризму в обох країнах.

 

Кількість іноземних медичних туристів у Південній Кореї зростала щороку і в 2014 році становила 200 000 туристів, що є збільшенням на 30 % порівняно з попереднім роком. За даними ОЕСР, Корея посіла друге місце в світі по медичних установах і обладнанню, четверте місце в медичних послугах і дев’яте – в медичній техніці.

 

Корейський уряд визнав медичний туризм одним з 17 нових двигунів розвитку і взяв на себе зобов'язання поліпшити якість послуг.

 

Я щиро сподіваюся, що індустрія медичного туризму в Україні, а також у країнах Східної Європи буде розвиватися за допомогою Міжнародної виставки медичного туризму SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.

Ю Сингхо

Комерційний Аташе Посольства Республіки Корея (KOTRA)


 

Шановні учасники та гості Виставки!

Від імені Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі у Києві та від себе особисто щиро вітаю Вас з відкриттям Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!

 

Сьогодні ми спостерігаємо за формуванням і розвитком нової сфери туристичних послуг – медичним туризмом, який з року в рік охоплює все більше континентів і приваблює все більше зацікавлених осіб.

 

За короткий час Польща стала важливим осередком світового медичного туризму, посідаючи нині одне з почесних місць серед таких країн – лідерів ринку, як Угорщина, Словаччина та Чехія. До нас приїжджають туристи з метою отримання стоматологічних послуг, а також скористатися послугами польських пластичних хірургів, ортопедів, кардіохірургів, фахівців з естетичної медицини і хірургії ока та для реабілітації.

 

Закордонних туристів приваблює відмінна якість пропонованих польськими клініками процедур. Найчастіше дані послуги приваблюють туристів зі Сходу, у тому числі з України та Росії. Професіоналізм польських лікарів – це чергова перевага, якою може пишатися польський сектор медичного туризму. Лікарі – імплантологи, пластичні та судинні хірурги, кардіологи, окулісти та інші спеціалісти – це фахівці найвищої категорії. Це випускники престижних західних ВУЗів, які проходили стажування у найкращих клініках світу, і які використовують у своїй практиці інноваційні методи лікування та найсучасніше медичне обладнання.

 

Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – це чудова платформа для обміну досвідом, активізації ділових контактів і поширення інформації про можливості оздоровлення під час подорожей. Дуже сподіваюся, що здобуті знання та нові ділові контакти сприятимуть розвитку міжнародного співробітництва у галузі медичного туризму. Бажаю всім учасникам виставки успіху і процвітання і запрошую відвідати польський національний стенд, на якому представлено низку провідних медичних осередків і реабілітаційних центрів.

Бартош Мусяловіч

Керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі у Києві


 

Дорогі учасники та гості Міжнародної виставки медичного туризму!

Дозвольте мені від імені Посольства Чеської Республіки в Україні та особисто від себе привітати Вас з відкриттям V Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!

 

Ще з часів Середньовіччя люди намагались використовувати цілющу силу природи – мінеральних джерел, чудодійних лікувальних грязей і торфів, природного газу та клімату. Поєднання лікування, релаксації, високого рівня гастрономії, спортивних занять і унікальних культурних заходів здійснює всебічний вплив та залишає незабутні враження.

 

Без сумніву багато хто з Вас знає або відвідував Карлові Вари, які за легендою заснував імператор Карл IV, коли приблизно у 1350 році полював на дикого звіра в лісах, оточуючих долину. Тоді, стрибнувши з високої скелі, від імператора втекла сарна (чи олень). І завдяки тому, що тоді тварина напилась із чародійного джерела, яке її зцілило, навіть через 650 років воно лікує безліч відвідувачів курортів.

 

Наприкінці 18 сторіччя чеські курорти стали настільки відомими, що сюди почали приїжджати видатні особистості зі всього світу – правителі та державні чиновники, воєначальники й діячі мистецтва, у тому числі Йоганн Вольфганг Гете, Людвіг ван Бетховен, Фредерік Шопен, Зигмунд Фрейд, імператор Франц Йозеф I або Микола Гоголь.

 

Примітно, що санаторні заклади можна знайти по всій території країни – у більш, ніж 30 місцях. Який з них Ви оберете? Найстаріший курорт в Центральній Європі Тепліце чи Маріанські Лазні, Яхимів, Тепліце, Подєбради, Єсеник?

 

Незважаючи на Ваше рішення, можу запевнити, що вони завжди зустрінуть Вас привітністю та теплом!

Дмітрій Черніков

Керівник торгово-економічного Відділу Посольства Чеської Республіки в Україні