Медичні центри Грузії, Іспанії, Польщі, Румунії на HealthCare Travel Expo 2019

Медичні центри Грузії, Іспанії, Польщі, Румунії на HealthCare Travel Expo 2019

Медичні центри Грузії, Іспанії, Польщі, Румунії поділяться своїм досвідом з відвідувачами VIII Міжнародної виставки Медичного і оздоровчого туризму, SPA & Wellness 11-12 червня в Києві, ВЦ «АККО Інтернешнл»!

 

Центр естетичної медицини і здоров'я DEAMED – провідний оператор медичних послуг з трансплантації власного волосся в Грузії.

Завдяки науково-дослідницькому підходу в роботі (в DEAMED розроблений авторський курс навчання з трансплантації волосся), а також високому професіоналізму команди DEAMED, за одну процедуру може бути пересаджено понад 5000 графтів волосся, що в свою чергу дає унікальну можливість пацієнту вирішити проблему облисіння раз і назавжди лише за 1 день.

 

EVEX Medical Corporation є найбільшою мережею лікарень по всій країні, на даний момент корпорація представлена 78 клініками в 6 регіонах Грузії. Лікарняна мережа EVEX супроводжує лікування пацієнтів на всіх етапах та пропонує послуги, починаючи від базової амбулаторної та стаціонарної допомоги до складних спеціалізованих послуг. Основними перевагами нашої корпорації є концентрація уваги на розвитку сектору охорони здоров'я та найвищої якості лікування.

 

Quirónsalud є провідною компанією в Іспанії з надання медичних послуг. Цей бренд, результат інтеграції між IDCsalud і Quirón, але з більш ніж 60-річним досвідом у догляді за здоров'ям і добробутом людей.

Найкращі фахівці, найсучасніші технології, дослідження, навчання та загальна модель управління забезпечують прихильність всіх громадян до якості послуг центру. Quirónsalud охоплює всі медичні спеціальності і виділяється у діагностиці та лікуванні серцево-судинної та онкологічної патології.

 

Intour Polska – Ваш партнер по Польщі! Лікування в клініках, оздоровчі і лікувальні тури в санаторії та СПА, бронювання готелів, пакетні пропозиції, бізнес поїздки, організація конференцій, трансфери, екскурсії, послуги гідів-перекладачів. Intour Polska має великий досвід роботи з VIP запитами, націленими на створення ексклюзивного продукту.  Завдання компанії – допомогти вірно вибрати місце для лікувального та оздоровчого відпочинку, підготувати всі документи і розробити правильну стратегію лікування і відновлення з місцевими фахівцями.

 

SANOCARE SRL була заснована у 2004 році в Румунії. SANOCARE SRL надає повні медичні консультації та дослідження з використанням сучасного обладнання за спеціальностями: неврологія, кардіологія, внутрішня медицина, гастроентерологія, психіатрія, ендокринологія, дерматологія, акушерство, гінекологія, урологія.

 

Чекаємо Вас!

 

ПРОГРАМА КОНГРЕСУ

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВИСТАВКУ