Список учасників

 

Офіційний каталог HealthCare Travel Expo 2019

 

Учасники VIII Міжнародної виставки медичного та оздоровчого туризму,
SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo 2019

 

Грузія

 
DeaMed

DEAMED, Центр естетичної медицини і здоров'я

Центр естетичної медицини і здоров'я DEAMED – є провідним оператором медичних послуг з трансплантації власного волосся в Грузії.

Завдяки науково-дослідницькому підходу в роботі (в DEAMED розроблений авторський курс навчання з трансплантації волосся), а також високому професіоналізму команди DEAMED, за одну процедуру може бути пересаджено понад 5000 графтів волосся, що в свою чергу дає унікальну можливість пацієнту вирішити проблему облисіння раз і назавжди лише за 1 день.

 

Грузія, 0179, м. Тбілісі, вул. Бербукі, 8

+995591509090

info@deamed.ge

www.deamed.ge


Evex Medical Corporation

Evex Medical Corporation

EVEX Medical Corporation є найбільшою мережею лікарень по всій країні, на даний момент корпорація представлена 78 клініками в 6 регіонах Грузії. Лікарняна мережа EVEX супроводжує лікування пацієнтів на всіх етапах та пропонує послуги, починаючи від базової амбулаторної та стаціонарної допомоги до складних спеціалізованих послуг. Основними перевагами нашої корпорації є концентрація уваги на розвитку сектору охорони здоров'я та найвищої якості лікування.

 

40, V.Pshavela Ave., Tbilisi, 0177, Georgia

+995 (32) 255-05-05

info-evex@evex.ge

www.evex.ge

 

Індія

 
Dr. D.Y Patil Medical College, Hospital and Research Centre, Pune

Dr. D.Y Patil Medical College, Hospital and Research Centre, Pune

Профіль:

1. Тип управління: приватний благодійний фонд

2. Власник лікарні: д-р Д. Й. Патіл Відьяпет, Пуна, Пімпрі, Пуна-18.

3. Керуючий лікарнею: д-р Д. Й. Патіл Відьяпет, Пуна, Пімпрі, Пуна-184.

Напрямки лікарні

Медицина і суміжні спеціальності:

1. Загальна Медицина

2. Педіатрія

3. Туберкульоз і респіраторні захворювання

4. Дерматологія, венерологія та проказа

5. Психіатрія

Хірургія та суміжні напрямки:

1. Загальна хірургія, включаючи педіатричну хірургію

2. Ортопедія

3. Офтальмологія

4. Оториноларингологія

Акушерство і АНК Гінекологія. Особливі напрямки:

1. Нейрохірург

2. Урологія

3. Нефрологія

4. Пластична хірургія

5. Кардіоторакального і судинна хірургія

6. Кардіологія

7. Дитяча хірургія

8. Неврологія

 

Sant Tukaram Nagar, Pimpri, Pune – 411018,Maharashtra, India

+91 (20) 278-05-100

+91 (20) 278-05-900

info.medical@dpu.edu.in

www.medical.dpu.edu.in


MED TRAVELS

Mednexus Travel4health Pvt Ltd (MED TRAVELS)

Компанія MED TRAVELS є технічною веб-платформою, яка дає пацієнтам можливість обирати і порівнювати лікарів і лікарні для них в найбільш зручному місці і відповідно до їх бюджету. Ми вірна й віддана команда професіоналів, яка вірить в надання якісного обслуговування одним клацанням миші. Ми подбаємо про те, щоб подбати про всі пов'язані з цим потреби пацієнта, такі як авіаквиток, залізничний квиток, таксі, готель, форекс, електронна віза (пропонується), медичний кредит для домашніх пацієнтів і замовлення аптеки після виписки, щоб полегшити весь процес. Для наших зацікавлених сторін ми надаємо ширшу оперативну базу для розширення своїх мереж по всьому світу, забезпечуючи сильну глобальну присутність.

 

A – 1, First Floor, Sector – 10, Noida – 201301,Uttar Pradesh, India

+91 1204913407

+91 9871761177

amit.r@medtravels.in

www.medtravels.in

 

Іспанія

 
Quirónsalud

Quirónsalud

Quirónsalud є провідною компанією в Іспанії з надання медичних послуг. Ми – молодий бренд, результат інтеграції між IDCsalud і Quirón, але з більш ніж 60-річним досвідом у догляді за здоров'ям і добробутом людей.

Ми охоплюємо всі медичні спеціальності, щоб запропонувати комплексне обслуговування пацієнтів. Для цього ми маємо понад 70 центрів по всій Іспанії, престижну команду професіоналів, найсучасніші технології, цінне дослідження і викладання, а також модель управління, засновану на твердій прихильності до якості.

Експертна допомога та бачення медицини засновані на персоналізації, близькості та зв'язку пацієнта. Тому що ми розуміємо здоров'я людини до людини.

Найкращі фахівці, найсучасніші технології, дослідження, навчання та загальна модель управління забезпечують прихильність групи до якості наших послуг для всіх громадян. Quirónsalud охоплює всі медичні спеціальності і виділяється у діагностиці та лікуванні серцево-судинної та онкологічної патології.

 

28, C/Zurbarán, Madrid, 28046, Spain

+34 (917) 810-682

Monica.figuerola@quironsalud.es

www.quironsalud.es

 

Казахстан

 
Астана Конвеншн Бюро

Астана Конвеншн Бюро

Астана Конвеншн Бюро – основна організація з планування, розвитку і просуванню туристичної галузі міста Нур-Султан (Астани), створена в структурі акімату міста Нур-Султан (Астани) у 2015 році. Одним з основних напрямків діяльності є робота з надання консультаційних та допоміжних послуг для організаторів ділових заходів (MICE) за принципом «єдиного вікна». З 2016 року компанія є членом Міжнародної асоціації конгресів і конференцій - ICCA. Під своїм початком компанія об'єднує всіх зацікавлених представників MICE-індустрії міста Нур-Султан (Астани) в рамках партнерської програми «MICE ASTANA», з метою координації сил для надання якісних і оперативних послуг організаторам ділових і конгресо-виставкових заходів в столиці.

 

Республіка Казахстан, 010000, м. Нур-Султан, пр-т Кабанбай батира, 33

+7 (7172) 277-800

info@welcometoastana.kz

astanacb.com

welcometoastana.kz


Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан

Лікарня Медичного центру Управління справами Президента Республіки Казахстан

Акредитована за міжнародними стандартами Joint Commission International.

Головною метою Лікарні є надання спеціалізованої та високотехнологічної медичної допомоги державним службовцям та окремим категоріям громадян, прикріпленим за особливі заслуги перед Республікою Казахстан. Медичні послуги так само можуть отримати всі бажаючі на платній основі.

В даний час Лікарня надає 1 444 видів медичних послуг, функціонує понад 900 найменувань лікувально-діагностичної та допоміжної апаратури всесвітньовідомих фірм.

 

Республіка Казахстан, 010000, м. Нур-Султан, район Есиль, вул. Е495, 2

+7 (7172) 70-80-90

bmcudpportal@bmc.mcudp.kz

www.bmcudp.kz


Национальный научный кардиохирургический центр

Національний науковий кардіохірургічний центр

Національний науковий кардіохірургічний центр є провідною кардіохірургічною клінікою в Центральній Азії, що пропонує медичні послуги і якісний сервіс.

Акредитований Joint Commission International за міжнародними стандартами. Унікальні досягнення: перша в світі імплантація бездротового механічного пристрою – FIVAD, імплантація пристрою допоміжного кровообігу (VAD), трансплантація серця, трансплантація легень, імплантація повністю штучного серця CARMAT (в рамках дослідження PIVOT). Партнери: провідні клініки Німеччини, Італії, Бельгії, Франції, Туреччини, США та Ізраїлю. Професійний підхід до справи в комплексі з високим рівнем відповідальності дозволили увійти у число 22 кращих клінік, де проводяться високотехнологічні операції на серці.

 

Республіка Казахстан, 010000, м. Нур-Султан, пр-т Туран, 38

+7 (7172) 272-090

cardiacsurgery.kaz@gmail.com

www.heartcenter.kz


Республиканский центр развития здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан

Республіканський центр розвитку охорони здоров'я Міністерства охорони здоров'я Республіки Казахстан

Основна діяльність – розвиток національної системи охорони здоров'я і підвищення її конкурентоспроможності у світі шляхом проведення досліджень, формування і реалізації політики охорони здоров'я, а також методологічного супроводу прийнятих у галузі охорони здоров'я рішень.

 

Республіка Казахстан, 010000, м. Нур-Султан, вул. Іманова, 13

+7 (7172) 700-950

office@rcrz.kz

www.rcrz.kz


Uміт, Центр томотерапии и ядерной медицины

Umit, Центр томотерапії та ядерної медицини

Центр томотерапії та ядерної медицини «Uміт» – перший в Казахстані медичний центр лікування раку, в якому для боротьби з онкологічними новоутвореннями застосовують найбільш ефективний вид променевої терапії у сучасному світі – томотерапія. Центр томотерапії та ядерної медицини «Uміт» створений за зразком кращих європейських клінік лікування раку.

Основною метою нашого центру є підвищення доступності та якості медичної допомоги в області променевої терапії, зниження смертності, інвалідизації, побічних ефектів, поліпшення якості життя онкологічних хворих в світі. З цією метою в центрі встановлені інноваційні апарати променевої терапії TomoTherapy HD, виробництва компанії Accuray (США).

 

Республіка Казахстан, 010000, м. Нур-Султан, вул. Абилай Хана, 42/1

+7 (7172) 95-44-84

+7 (777) 309-28-93 (WhatsApp)

info@tomo.kz

www.tomo.kz

 

Латвія

 
Клиника Лазерной медицины д-ра Мауриньша

Клініка Лазерної медицини Д-ра Мауріньша

Клініка Лазерної медицини Д-ра Мауріньша одна з найсучасніших в Європі клінік лазерної медицини і клінік лікування вен.

Флебологія: дуплексна сонографічна діагностика. Склеротерапія. Пінна склеротерапія під контролем ультразвуку. Лазерна хірургія. Лікування трофічних виразок. Проктологія: проктологічна діагностика та консультація. Лазерна проктологія.

 

17, Koknese Str., Riga, LV-1014, Latvia

+371 291-38-948

+371 673-15-317

kristine.saberte@flebomedika.lv

www.veincenter.ru


Латвийское агентство инвестиций и развития (LIAA)

Латвійське агентство інвестицій та розвитку (LIAA)

Латвійське агентство інвестицій та розвитку (LIAA) просуває латвійські продукти і послуги медичного/оздоровчого туризму – діагностика і лікування раку, офтальмологія, флебологія, діагностика і лікування, лікування зубів, косметичне, пластичне і реконструктивне лікування, реабілітація, SPA і благополуччя. Національний стенд Латвії представлений альянсом Baltic Care, віденської клініки доктора Маурінса, онкологічною клінікою Amber Life Cancer Clinic і Асоціацією курортів Латвії.

 

2, Perses Str., Riga, LV – 1442, Latvia

+371 670-39-400

+371 670-39-401

liaa@liaa.gov.lv

www.liaa.gov.lv


Латвийский кластер оздоровительного туризма

Латвійський кластер з оздоровчого туризму

Латвійський кластер з оздоровчого туризму налічує 60 членів: державні, муніципальні і регіональні лікарні, приватні клініки, реабілітаційні та медичні центри, а також навчальні та дослідницькі заклади.

Основна мета: надання якісних медичних послуг з високою доданою вартістю іноземним пацієнтам за конкурентними цінами. Cпеціалізації: пластична хірургія, стоматологія, баріатрічна хірургія, офтальмологія, лікування вен, косметичні процедури, дерматологія, ортопедія, дитяча хірургія та інші. Медичні тренінги для медичного персоналу з-за кордону.

 

93-27, Dzirnavu iela, Riga, LV-1011, Latvia

+371 292-148-68

info@healthtravellatvia.lv

www.Healthtravellatvia.lv


AmberLife Cancer Clinic

AmberLife Cancer Clinic

Наша філософія.

Інтеграційна медицина – це персоналізований метод лікування онкологічних захворювань, що швидко розвивається. Цей комплексний та індивідуальний підхід до лікування раку можна застосовувати одночасно з традиційним лікуванням, що є запорукою високого відсотка успішного лікування ракових захворювань та покращення стану. Тобто, з фокусом на лікуванні всього організму, інтегративний метод покращує результати традиційної медицини, при цьому шанси на одужання збільшуються удвічі!

 

12, Jauna Str., Jurmala, LV-2015, Latvia

+371 (67) 229-522

clinic@amberlifeclinic.eu

www.amberlifeclinic.eu


Baltic care, центр медицинского туризма

Baltic care, центр медичного туризму

Альянс провідних приватних клінік у Ризі (Латвії) пропонує діагностику і програми чек-уп, високоякісні обстеження шкіри і шкірних захворювань, лікування безпліддя, стоматологію, гастроентерологію, стереотаксичну хірургію, трансплантацію волосся і пластичну хірургію, повний спектр послуг офтальмології - діагностику, хірургію, ІОЛ і лазерну корекцію зору, лікування вен і геморою (з лазера до ціаноакрілатного клею), продаж медичних товарів та обладнання, протезування очей.

 

31-9, Baznīcas Str., Riga, LV-1010, Latvia

+371 2647 222 3; +371 26342853

elvita@laac.lv, lana.kutisceva@vc4.lv

www.balticcare.eu/en

 

Польща

 
SANOCARE SRL

Intour Polska

Intour Polska – Ваш партнер по Польщі! Лікування в клініках, оздоровчі і лікувальні тури в санаторії та СПА, бронювання готелів, пакетні пропозиції, бізнес поїздки, організація конференцій, трансфери, екскурсії, послуги гідів-перекладачів. Маємо великий досвід роботи з VIP запитами, націленими на створення ексклюзивного продукту. Наше завдання – допомогти вірно вибрати місце для лікувального та оздоровчого відпочинку, підготувати всі документи і розробити правильну стратегію лікування і відновлення з місцевими фахівцями.

 

48-D, J. Rosola, Warsaw, 02-786, Poland

incoming@intourpolska.com

www.intourpolska.com

 

Румунія

 
SANOCARE SRL

SANOCARE SRL

SANOCARE SRL була заснована у 2004 році з приватним капіталом в місті Крайова в окрузі Доль у регіоні Олтенія на південному заході Румунії з основною діяльністю медичної допомоги в спеціалізованих амбулаторіях, що мають у своєму складі медичні кабінети, що надають повні медичні консультації та дослідження з використанням сучасного обладнання за спеціальностями: неврологія, кардіологія, внутрішня медицина, гастроентерологія, психіатрія, ендокринологія, дерматологія, акушерство, гінекологія, урологія. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті, який зараз оновлюється. 

 

Ap. 1, Bl J2, Nr 140, Bulevard Carol I, Craiova, Dolj, Romania

+40 (251) 59-15-63

+40 (351) 42-98-51

pol.sanocare@yahoo.com

www.sanocare.ro

 

Україна

 
ВАДИВИТ

ВАДИВІТ

У Гранат Клінік доступні всі послуги сучасної стоматології:

• Хірургічне лікування зубів (видалення будь-якої складності);

• Терапевтичне лікування зубів (фотополімерні пломби і лікування каналів);

• Протезування всіх видів і будь-якої складності;

• Імплантація зубів.

 

Україна, 02002, м. Київ, вул. Шептицького, 4, оф. 25-22

Granate.clinic@ukr.net

www.granate.com.ua


Printhouse Wolf

Вольф, Друкарня

Друкарня Вольф - лідер ринку поліграфії з 1995 року. Ми друкуємо все, що потрібно нашим клієнтам, від візиток до зовнішньої реклами - швидко, за доступними цінами і відмінної якості. Разом з комплексом поліграфічних послуг ви можете придбати сувенірну продукцію, канцелярію, товари для себе, офісу та бізнесу - представлено понад 7000 товарів. Друкуємо для Вас: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

 

Україна, 03057, м. Київ, вул. Довженко, 3

+380 (44) 364-40-09

office@wolf.ua

www.wolf.ua


Дентал Дизайн

Дентал Дизайн

Технічне виготовлення коронок та мостовидних протезів з кобальт-хрому, нікель-хрому, оксиду цирконія, цільнопресованої кераміки, незнімне протезування на імплантатах. Виготовлення повних, часткових, мікропротезів, бюгельних протезів, ортодонтичних апаратів.

 

Україна, 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 33/37, оф. 301

+380 (44) 223-66-00

dental5design@gmail.com


Dobrobut

Добробут, Медична мережа

«Добробут» – це мережа поліклінік та спеціалізованих медичних центрів у Києві та Київській області, яка надає високоякісні послуги пацієнтам України. Як один із найбільш інноваційних гравців у галузі охорони здоров’я. «Добробут» постійно інвестує у діджиталізацію бізнес-процесів, включно з мобільною платформою, що дозволяє пацієнтам планувати та оплачувати свої візити до лікарів в онлайн режимі.

 

Україна, 02141, м. Київ, вул. Мишуги, 12

+380 (44) 495-28-88

info@med.dobrobut.com

www.dobrobut.com


VISION ONE HUNDRED PERCENT, LLC

ЗІР СТО ПРОЦЕНТІВ, ТОВ

Медичний офтальмологічний центр спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих.

У клініці використовується найсучасніше обладнання та працюють лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук, унікальні, кращі хірурги-офтальмологи України. Хірургічна клініка спеціалізується на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока та офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях.

 

Україна, 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 23

0 (800) 758-748;

+38 (067) 56-789-56;

+38 (099) 56-789-56;

+38 (073) 56-789-56

klinikazir100@gmail.com

www.zir.clinic


Институт Репродуктивной Медицины, клиника проф. Дахно Ф.В.

Інститут Репродуктивної Медицини, клініка проф. Дахно Ф.В.

ІРМ КЛІНІКА НАДАЄ ТАКІ ПОСЛУГИ:

• Прийом і консультація по безпліддю

• PGD (NGS)

• Лікування безпліддя з використанням ЕКО - ICSI / pICSI / IMSI.

• Лікування чоловічого фактору безпліддя - TESA, micro-TESE

• Спостереження і обслуговування вагітності після ЕКЗ.

• Донорські програми

 

Україна, 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 1

+380 (44) 503-07-59

go@irm.ua

www.irm.ua


Клиника репродуктивной медицины имени академика В.И. Грищенко

Клініка репродуктивної медицини ім. академіка В.І. Грищенка

Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка – медичний заклад, що надає повний комплекс послуг для ефективної діагностики і лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя з індивідуальним підходом та збереженням повної конфіденційності.

Безперервні наукові дослідження, обмін професійним досвідом, велика праця і щире бажання дарувати жінкам щастя материнства стали «золотим стандартом» діяльності фахівців Клініки.

Ми допоможемо вам здобути щастя батьківства!

 

Україна, 61052, м. Харків, вул. Благовіщенська, 25

+380 (57) 712-01-01

info@implant-ivf.com

www.implant-ivf.com


Клиника репродуктивной медицины

НАДІЯ, Клініка репродуктивної медицини

Клініка репродуктивної медицини НАДІЯ створена в 2006 році задля надзвичайно простої та чіткої мети — робити людей щасливими. Більше 5000 дітей народилось після лікування безпліддя методами ДРТ (допоміжні репродуктивні технології) в НАДІЯ.

Досвід наших провідних лікарів складає більше 25 років. Це диво народження можливо завдяки сучасним методам лікування та пренатальній діагностиці, безперервному впровадженню інноваційних технологій і сучасному медичному обладнанню, дотриманню міжнародних медичних стандартів, повсякденній сумлінній праці і чуйному ставленню до пацієнтів. Почути дитячий сміх і перші слова «МАМО-ТАТО» — стає можливим з НАДІЯ.

 

Україна, 03037, м. Київ, вул. М. Кривоноса, 19-А

+380 (44) 537-75-98

+380 (44) 537-75-99

info@ivf.com.ua

www.ivf.com.ua


Consilium Medical

Консиліум Медікал

Багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на вирішенні складних клінічних випадків в сфері онкології, хірургії, коморбідних станів.

 

Україна, 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 17

+380 (44) 207-49-27

+380 (44) 207-49-28

infoconmed@gmail.com

https://consilium-medical.com.ua


Lisova Pisnya

Лісова пісня, Курортний готель

«Лісова пісня» – новий сучасний курортний готель в Трускавці з розвинутою інфраструктурою для повноцінного сімейного відпочинку та оздоровлення.

Головною перевагою готелю є Медичний центр AQUA MED оснащений найсучаснішим діагностичним, бальнеологічним, фізіотерапевтичним, косметологічним обладнанням та висококваліфікованим медичним персоналом. Основними напрямами центру AQUA MED є: гастроентерологія; нефрологія; урологія; терапія; опорно-рухова система; бронхолегенева патологія; захворювання ендокринної системи; гінекологія.

Домашній затишок доповнять комфортабельні апартаменти з кухнею, СПА центр AQUA SPA з басейном і саунами, затишний ресторан і лобі-бар, лісопаркова територія, що прилягає до готелю «Лісова пісня».

 

Україна, 82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Сагайдачного, 14-А

+380 (32) 477-13-13

+38 (096) 266-26-26

+380( 32) 477-13-14

booking@lp.tks.ua

www.lisova-pisnia.ua


Mother and Child

Мати та дитина, мережа центрів репродуктивного здоров’я

«Мати та дитина» – це мережа центрів репродуктивного здоров’я. Наші клініки спеціалізуються на лікуванні безплідності, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та мамології. Щорічно ми допомагаємо сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Наші спеціалісти дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов’язково дотримуються умов конфіденційності.

Кожен з наших лікарів – професіонал з багаторічним досвідом застосування допоміжних репродуктивних технологій. Це лікарі найвищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, доктори наук. Більшість з них є членами Європейського товариства репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

 

Україна, 04114, м. Київ, вул. Макіївська, 8

+38 (044) 251-3-251

info@mdclinics.com.ua

www.mdclinics.com.ua


Medeira

Медейра Клініка

Клініка Медейра – клініка Ізраїлевих технологій в Україні, експерт в області пластичної хірургії.

Клініка поєднує більш ніж 10 різних напрямків: пластична хірургія, реконструктивна хірургія, нейрохірургія, гінекологія, мамологія, загальна хірургія, травматологія, проктологія, флебологія, косметологія, УЗ-діагностика та лабораторна діагностика.

Запрошені фахівці з Ізраїлю впроваджують новітні методики і технології, що дозволяє брати найскладніші клінічні випадки.

Наукові співробітники НДІ ім. О. О. Шалімова впроваджують авторські методики, що гарантує ювелірність і високу технологічність.

Технологічність і стандарти GMP.

Оснащення операційних за європейськими стандартами GMP (Good Manufacturing Practic) з особливою системою вентиляції та HEPA фільтрів, створює від’ємний тиск і систему потоку повітря всередині, виключаючи попадання «брудного повітря». Спеціальний мікроклімат "без бактерій", виключає ускладнення і гарантує швидке відновлення.

Операційні і обладнання експертного класу - 2 великі операційні дозволяють проводити одночасно кілька операцій.

Устаткування експертного класу дозволяє брати операції будь-якої складності, під суворим візуальним контролем, по Європейським протоколам.

У клініці 4 стаціонару. У кожній палаті: Smart-TV, Wi-Fi, душ, туалет, кліматичні установки. Цілодобове чергування медперсоналу. Приватний паркінг, цілодобова охорона і зелена зона.

 

Україна, 03028, м. Київ, вул. Єнісейська, 8

+38 (050) 398-85-11

info@medeira.com.ua

www.medeira.com.ua


Наша семья, МЦ, ООО

Наша родина, МЦ, ТОВ

Багатопрофільний медичний центр у центрі Києва. Ми турбуємось про Ваше здоров`я, майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

 

Україна, 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54-Б

+38 (067) 406-42-43

+380 (44) 591-50-20

info@mcingo.com.ua

www.mci.ua


Особливі, Медицинский центр

Особливі, Медичний Центр

Супроводження дітей від 0 до 18 років. Оцінка та корекція розвитку дітей. Сімейна медицина. Лабораторія. Діагностика.

 

Україна, 04071, м. Київ, вул. Хорива, 3-А

+380 (44) 337-99-77

office@osoblyvi.com.ua

www.osoblyvi.com.ua


Повер Про

Повер Про

Power Pro – це міжнародний бренд спортивного та здорового харчування, а також предметів по догляду за собою. Ми – команда професіоналів, які піклуються про якість продукції і постійне розширення асортименту.

 

Україна, 49006, м. Дніпро, вул. Надії Олексієнко, 31, оф. 12

+38 (067) 950-02-02

zakaz@powerpro.in.ua

www.powerpro.in.ua


Prestige Comfort

Prestige Comfort

Наша компанія проектує і будує приватні і комерційні СПА-зони по всій Україні. Ми гарантуємо комфортну взаємодію на всіх етапах співпраці, задоволення результатом і технічну підтримку Вашої СПА-зони протягом багатьох років!

Інноваційним напрямком нашої діяльності є флоатинг – фізіотерапевтичне обладнання для глибинної релаксації і реабілітації.

Фітнес інновація – гідромасажні крісла, що автоматизують процес якісного масажу після інтенсивного тренування.

 

Україна, 04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 10

+30 800-212-736

info@pcs.com.ua

www.pcs.com.ua


PRAVEX BANK

ПРАВЕКС БАНК

АТ «ПРАВЕКС БАНК» – універсальна фінансова організація, яка надає весь спектр банківських послуг по всій території України. У поєднанні з бездоганною 25-річною історією успішної діяльності це дозволило банку стати одним з найбільш відомих банківських брендів України.

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза  Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

 

Україна, 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 9/2

0 800 500 450

+380 (44) 201-17-80

bank@pravex.ua

www.pravex.com.ua


Топлайн

Топлайн

Проектування та виготовлення медичного одягу, основний напрямок компанії Topline, що була заснована у 2008 році. За час нашого існування, компанія встигла завоювати довіру клієнтів в регіонах України та за кордоном. 

Наші переваги: 

• Особиста виробнича база;

• Низька ціна в секторі високоякісного медичного одягу;

• Весь товар сертифіковано;

• Стислі терміни виконання замовлень;

• Розробка та виготовлення корпоративних логотипів;

• Підбір корпоративних кольорів;

• Великі знижки на оптові замовлення.

 

Україна, 49000, м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 2-А

+38 (098) 723-48-48

+38 (050) 723-48-48

+38 (063) 723-48-48

mdoc@i.ua

www.topline.co.ua


Украинская Ассоциация Медицинского Туризма

Українська Асоціація Медичного Туризму

Українська Асоціація Медичного Туризму (УАМТ) – некомерційна організація, головними напрямками діяльності якої є:

• підвищення рівня медичної допомоги;

• допомога в підборі медичного закладу для пацієнта;

• надання пацієнтам, в т.ч. зі складними та рідкісними захворюваннями, можливості якісної діагностики та лікування;

• промоція членів Асоціації в Україні та за кордоном;

• розвиток медичного туризму, як одного з найбільш перспективних напрямків охорони здоров’я України.

УАМТ є членом Global Healthcare Travel Council (GHTC) та представлена в Громадській Раді при МОЗ України (Комітет з розвитку міжнародних відносин та медичного туризму). УАМТ тісно співпрацює з Комітетом охорони здоров’я Верховної Ради України.

 

Україна, 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1-А, оф. 76

+380 (50) 330-10-08

+380 (44) 541-09-79

uamtoffice@gmail.com

www.uamt.com.ua


Харизма, ООО

Харізма, ТОВ

У нас в клініці висококваліфіковані фахівці, досвід роботи яких від 12 років і більше. Зручні стоматологічні крісла, якісна анестезія, професійні руки стоматолога гарантують безболісне і комфортне лікування. Лікування, протезування та імплантація планується таким чином, щоб скоротити кількість візитів до стоматолога і за один прийом отримати максимальний обсяг послуг.

 

Україна, 04074, м. Київ, вул. Мостицька, 9

+380 (44) 460-23-25

xarima.k@gmail.com

www.harizma.com.ua


Хемотека

Хемотека

Мета діяльності Центру персоналізованої фармації «Хемотека» - збільшення кількості врятованих життів шляхом впровадження в арсенал лікаря якісної та доступної персоналізованої фармації.

Суть персоналізованої фармації полягає у розробці та створенні індивідуальних схем та засобів лікування, які характеризуються високою ефективністю, мінімізованими побічними ефектами та доступною ціною.

Компаундинг-центр «Хемотека» є першим сервісом у нашій країні, який надає широкий спектр онкофармацевтичних продуктів і послуг (персоналізований підбір та індивідуальне виготовлення).

Онкологічна захворюваність «дихає в потилицю» лідеру сумного рейтингу основних причин смерті – серцево-судинним захворюванням. Виготовляючи високоякісні та доступні індивідуальні хіміотерапевтичні препараті, «Хемотека» виконує важливу соціальну функцію у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Використовуючи можливості «Хемотеки», лікарі, на основі свого досвіду і медичних знань, можуть створити персональний для пацієнта лікарський засіб, який дозволяє максимально покращити терапевтичні результати лікування та оптимізувати затрати на лікування.

 

Україна, 03038, м. Київ, вул. Амосова, 10

+380 (44) 275-01-08

оffice@chemoteka.com.ua

www.chemoteka.com.ua


ICSI Clinic, HUMAN REPRODUCTION CLINIC

ICSI Clinic, Клініка планування сім’ї

ICSI Clinic Клініка планування сім’ї має 20 років досвіду роботи в репродуктології. Клініка була відкрита для перших пацієнтів в грудні 1998 року. За цей час народилось понад 10 000 малят.

Вперше в Україні співробітниками Клініки були виконані процедури ICSI та TESA в 1999 році. Саме в нашій клініці завдяки процедурі ICSI+TESA вперше в Україні народилась дитина, батько якої мав азооспермію.

На сьогодні ICSI Clinic є лідером за показниками успішності програм екстракорпорального запліднення в Україні. Клініка планування сім’ї успішно проводить лікування чоловічого та жіночого безпліддя, діагностику та лікування гінекологічних захворювань, преімплантаційну діагностику, при отриманні вагітності – супровід вагітності, генетичне дослідження плоду по показанням. Клініка забезпечує програмами сурогатного материнства та донорськими програмами. В ICSI Clinic Клініці планування сім’ї успішно проводять заморожування яйцеклітин, сперматозоїдів, ембріонів, тканини яєчників.

Спеціалісти ICSI Clinic Клініки планування сім’ї працюють на найсучаснішому обладнанні. Так, єдиний в Україні VOLUSON E10, 2019 – 4D УЗ апарат досконало допомагає високоосвіченим співробітникам Клініки. 

Відділення гінекологічної хірургії працює із прискореною реабілітацією зі стаціонаром одного дня за принципом fast-track хірургія. Проводить традиційні, піхвові та естетичні операції.

Нашими спеціалістами розроблено та впроваджено в практику роботи Клініки більше 10 власних унікальних авторських методик.

Генетична лабораторія ICSI Clinic Клініки планування сім’ї працює з 2002 року. Преімплантаційна генетична діагностика була запроваджена з перших днів заснування лабораторії і вже в 2003 році народилась дитина після ПГД. В лабораторії проводять цитогенетичні, молекулярно-цитогенетичні та молекулярні дослідження ембріонів, плоду та пацієнтів.

До ICSI Clinic Клініки планування сім’ї звертаються пацієнти з усього світу. В межах допомоги пацієнтам із-за кордону розроблені: індивідуальний підбір програми лікування, супроводжувальна логістика при відвіданні Києва, юридичний супровід пацієнтів.

 

Україна, 03037, м. Київ, пр-т Лобановського, 17, 6-поверх

+380 (44) 244-77-53

+380 (44) 249-82-01

info@icsi.com.ua

www.icsi.clinic


TomoClinic, онкологический центр

TomoClinic, онкологічний центр

Онкологічний центр TomoClinic – перша і єдина в Україні приватна онкологічна клініка, в якій пацієнтам доступне комплексне лікування раку та вперше в Україні найбільш сучасний і ефективний вид променевої терапії — Томотерапія. Точна діагностика, ефективне лікування та швидке повернення до нормального, повноцінного життя – це основні принципи, якими керуються лікарі клініки при виборі лікування.

 

Україна, 25011, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Ялтинська, 1

+380 (800) 30-15-03

+380 (522) 30-15-03

info@tomocenter.com.ua

www.tomocenter.com.ua


U-Impl Switzerland

U-Impl Switzerland

Україно-Швейцарська компанія «У-ІМПЛ» – лідер українського ринку дентальних імплантатів, має 20-ти річний досвід виробництва і продажу імплантатів та інструментів для стоматологічної імплантації. Компанія упевнено займає перші позиції на європейському ринку стоматологічних імплантатів. Центральний офіс компанії знаходиться в м. Біль Швейцарія.

 

Україна, 01133, м. Київ, бул-р Лесі Українки, 23-А, оф. 3

+38 (067) 406-31-99

+38 (050) 444-02-03

msn@u-impl.com

www.u-impl.com

 

Фінляндія

 
Дократес, Онкологическая клиника

Дократес, Онкологічна клініка

Клініка Дократес – елітна онкологічна клініка, що займається діагностикою та лікуванням онкозахворювань.

За роки роботи завоювала світову популярність. Щороку до нас звертаються пацієнти з більш ніж 60-ти країн світу.

Особливо варто підкреслити високий професіоналізм у використанні радіоізотопів в лікуванні раку передміхурової залози. Дократес – світовий лідер в застосуванні радіонуклідного лікування метастазованого раку радіоізотопом лютецій.

 

2, Saukonpaadenranta, Helsinki, 00180, Finland

+358 (50) 500-18-39

international@docrates.com

www.docrates.com


ЛАТТЕПС, ООО ТМ Amber Life

ЛАТТЕПС, ООО ТМ Amber Life

Компанія Amber Life – організація лікування в Фінляндії.

Фінська компанія Amber Lifе, заснована у 2009 році, і на сьогоднішній день є єдиною компанією, що надає послуги по організації лікування у Фінляндії для іноземних пацієнтів. Компанія Amber Life гарантує оперативність, компетентність та високу якість консультаційних послуг, а також цілковиту конфіденційність та зберігання всієї медичної, фінансової, персональної інформації, яка отримується від наших клієнтів. Завдяки цим принципам сотні пацієнтів довіряють нам своє здоров’я.

 

Україна, 01021, м. Kиїв, вул. Інститутська, 18-А, оф. 1

+380 (44) 585-31-88

info@amberlife.com.ua

www.amberlife.ua


Amber Life

Amber Life

Компанія AMBER LIFE здійснює повний спектр послуг з організації лікування в Фінляндії на всіх його етапах, включаючи індивідуальний підбір клініки, допомога в підготовці необхідних медичних та інших документів, організацію Вашого комфортного перебування у Фінляндії.

 

17-C, Keilaranta, Espoo, 02150, Finland

+358 (50) 555-02-06

info@amberlife.fi

www.amberlife.fi


Helena Clinic

Хєлена, Клініка

Фінська онкологічна клініка, що надає повний комплекс медичних послуг з лікування раку молочної залози та раку шкіри. Ми здійснюємо реконструктивні операції з застосуванням найсучасніших реконструктивних технологій, зокрема за унікальною авторською методикою, що дозволяє повернути грудям чутливість шкіри.

Клініка «Хєлена» також спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань, пластичної та естетичної хірургії, індивідуальних реабілітаційних програмах.

 

7, Kirkkokatu Str., Savonlinna, 57130, Finland

+358 (505) 708-720

+358 (015) 510-115

info@clinichelena.com

www.clinichelena.com


Helena Medical Group

Хєлена Медикал Груп

Helena Medical Group – центр підтримки іноземних пацієнтів в Фінляндії. Звернувшись до нас Ви отримаєте:

• Швидкий і зручний запис на прийом до фінського доктора, що спеціалізується саме на вашій проблемі

• Доступ до найкращих лікарень та медичних центрів Фінляндії

• Оптимальний варіант лікування, без нав'язаних послуг і прихованих витрат

• Кращі пропозиції щодо транспорту та проживання на період лікування

• Цілодобову інформаційну підтримку та професійну допомогу російською, українською та англійською мовами

• Турботу персоналу і увагу до вашої проблеми

 

7, Kirkkokatu, Savonlinna, 57130, Finland

+358 (505) 708-720

info@helenamed.com

www.helenamed.com


HYKSin - HELSINKI UNIVERSITY HOSPITAL

HYKSin - ГЕЛЬСІНСЬКА УНІВЕРСИТЕТСЬКА ЛІКАРНЯ

Найкращі лікарі Фінляндії до ваших послуг - ГЕЛЬСІНСЬКА УНІВЕРСИТЕТСЬКА ЛІКАРНЯ.

HYKSin надає надійні та якісні медичні послуги для іноземних пацієнтів у Гельсінській університетській лікарні. Висока кваліфікація наших лікарів, активне використання передових наукових розробок, сучасні приміщення та висококласне обладнання гарантують нашим пацієнтам якнайкращу якість обстеження та лікування.

Гельсінська університетська лікарня – одна з найкращих і найбільших лікарень Європи. До лікарні належать 22 лікарні в міському окрузі Гельсінкі. Щороку в них отримують лікування понад півмільйона пацієнтів.

Чому варто лікуватися саме у Фінляндії?

Фінляндія – безпечна, високотехнологічна та екологічно чиста країна. Прямі рейси до Гельсінкі доступні з більшості великих міст. Високу якість і технологічність фінської системи охорони здоров’я визнають у всьому світі.

Переваги лікування в HYKSin:

• Передові методи доказової медицини

• Сучасні приміщення та обладнання

• Доступність інтенсивної терапії та спеціалістів за викликом у режимі 24/7 для пацієнтів стаціонару

• Рекордно низька захворюваність лікарняними інфекціями

• Англомовний персонал

• Доступні ціни й фіксовані тарифи

Основні медичні спеціалізації:

• Кардіологія та серцево-судинна хірургія

• Акушерські послуги

• Нейрохірургія

• Онкологія

• Педіатрія

• Урологія

Щоб отримати інформацію про інші спеціальності та конкретні послуги, відвідайте наш веб-сайт або зв’яжіться з нашим відділом з обслуговування іноземних клієнтів. Ми радо вам допоможемо.

 

8-A, Tukholmankatu Str., Helsinki, 00290, Finland

+358 (10) 328-19-00

info@hyksin.com

www.hyksin.com


Visit Finland

Visit Finland

Національне туристичне бюро Фінляндії Visit Finland – це підрозділ державної установи Business Finland, відповідальний за просування Фінляндії як туристичного напрямку. Високий рівень надання медичних послуг разом з передовими технологіями та методами діагностики, профілактики та лікування, а також високий рівень комфорту та безпеки і широкий вибір оздоровчих програм роблять Фінляндію ідеальним місцем для лікування та оздоровчого відпочинку.

 

1, Porkkalankatu Str., 00180, Helsinki, Finland

+358 (29) 50-55-000

visitfinland.info@businessfinland.fi

www.visitfinland.com/finlandcare


 

 

УЧАСНИКИ 25-27 КВІТНЯ 2018


УЧАСНИКИ 25-27 КВІТНЯ 2017


УЧАСНИКИ 19-21 КВІТНЯ 2016


УЧАСНИКИ 15-17 КВІТНЯ 2015


УЧАСНИКИ 14-16 ЖОВТНЯ 2014


УЧАСНИКИ 16-19 КВІТНЯ 2013